O nás

Vitajte na stránke Realitnej kancelárie  Mgr. Milada Dubináková MAMREALITY  

Sme realitná kancelária rodinného typu, ktorej činnosť je zameraná hlavne na sprostredkovania predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitnú  činnosť). Svoje služby poskytujeme najmä v okrese Malacky, ale aj v okolitých okresoch. Našim krédom je spoľahlivosť, diskrétnosť a seriózne jednanie. Preferujeme osobný prístup ku každému klientovi a snažíme sa poskytnúť profesionálny servis v celom spektre realitných činností. Zabezpečujememe kompletný realitný servis pri realizácii každého prípadu pozostávajúci z predajného, popredajného, súdnoznaleckého, finančného servisu a servisu týkajúceho sa úkonov na katastrálnom úrade. Zaručujeme zodpovedný prístup a právnu istotu.

Výška provízie za sprostredkovanie predaja alebo kúpy nehnuteľnosti je stanovená na základe vzájomnej dohody a pohybuje sa od 2 000,- do 3 500,- € nezávisle od ceny nehnuteľnosti.
Pri prenájme sa výška provízie rovná jednomesačnému nájomnému v prípade prenájmu na 1 rok.
Výška odmeny ( provízie) závisí aj od právneho stavu nehnuteľnosti a od skutočnosti, či sa predaj realizuje výlučne prostredníctvom našej kancelárie (výhradná- exkluzívna zmluva) a klientovi sa poskytujú nadštandartné služby alebo na základe nevýhradnej zmluvy a klientovi sa poskytujú štandartné služby.

Štandartné služby, ktoré poskytujeme:Sme členmi Realitnej únie SR, čo nás zaväzuje k dodržiavaniu etického kódexu a zaručuje Vám seriózne jednanie z našej strany. Pravidelne sa vzdelávame a dostávame aktuálne informácie o legislatívnych zmenách dotýkajúcich sa realitného sektora.  Vieme spolupracovať s takmer 400 členmi realitnej únie a tak urýchliť predaj Vašej nehnuteľnosti.


Sídlo kancelárie nájdete na adrese: Sasinkova 72/5, 901 01 Malacky

Kontakty: mamreality@mamreality.sk, pastorkova@mamreality.sk
0944 447 416 Mgr. Milada Dubináková
0905 785 907 Mgr. Michal Mikulička
0911 594 963 Denisa Pastorková

Milada Dubináková MAMREALITY
1.mája 1019/5
900 61  Gajary
IČO: 46036458, DIČ: 1044557734


REKLAMAČNÝ PORIADOK nájdete tu:  https://uloz.to/!tMQ4gewm1Hke/reklamacny-poriadok-doc